http://img.fdb.cz/obrazky/4a509805a023f0c7a2160c7a3cdb01ec.jpg
­
Žánr: akční
Země: Spojené státy americké
Délka: 119 min.


­

Rocky Balboa, třicetiletý druhořadý boxer, který boxuje v klubuPhiladelphia, chodí trénovat do tělocvičny ke starému trenérovi MickoviGoldmillovi, bydlí ve velmi skromném bytě sám bez ženy či přítelkyně.Volný čas tráví ve společnosti kamaráda Paulieho, nesměle se snažídvořit ještě nesmělejší mladé prodavačce ze zverimexu, Adrian, která jePaulieho sestra.
Mistr světa v těžké váze, Apollo Creed, se chce utkat o další titul mistra světa,ale jeho soupeř se zranil. Narychlo tak hledá náhradu, zaujme ho právěRocky a jeho přezdívka „Italský hřebec". Rockymu se tak otevírá velkášance, dostat se dál. Rocky a Adriana pracují na svém vztahu, Mickey mána starosti přípravu Rockyho na velký zápas.
Apollo Creed bere zápas jen jako exhibici, chce pobavit diváky amaximálně po třech kolech jít domů s titulem v kapse. Ale poté, co jdepo první Rockyho ráně k zemi, mu dochází že to nebude jednoduchý zápas.
Inspirující příběh pro každého, kdo chce něco dokázat, motivující,dynamická hudba Billa Contiho. Scénář si napsal Sylvester sám, a schutí si zahrál i hlavní postavu, která se stala jeho osudovou iživotní rolí.


18.11.09 10:59
pepareklama
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one