!!! JAK STAHOVAT PŘES TORRENT !!!

!!! VŠECHNY HRY JSOU V PLNÉ VERZI !!!  

No je to jednoduché postupujte takto:
1)  Nejdřív musíte mít nějakej program přes kterej pak budete moc stahovat.
2) Nainstaluj to. Zapni to. Ještě než začneš stahovat tak si nastav cestu kam se ti to bude ukládat.(možnosti - torrent - standartní cesta pro stahované na to klikni a pak si to nastav kam budeš chtít) .
3) Pak si vyber nějakej torrent třeba NHL 08(ve Hrach) cvakni na to a už dáš jenom sosni oběví se ti tabulka uložit, otevřít atd.. ( uložit dávej jenom když ten torrent chceš nějak uložit třeba do dokumentu jinak dávej zatim otevřít ) pak ti najede nějaká tabulka tam dáš OK a pak jen čekáš až se ti to stáhne. Někdy to trvá třeba i 3 dny to pak záleží jakou máš rychlost.
4) Až to budeš mít stáhlí tak to budeš mít uložený tam kdes sis to nastavil.
5)V tý složce bys měl vidět jeden soubor např s koncovkou *.ISO.Nebo i více souborů třeba s koncovkou *RAR anebo tam bude spousta souborů a jeden z nich bude *RAR tak otevřete ten rar a rozbalte ho někam kam chcete.
6)Stahni si program Daemon Tools. Po instalaci programu byste měli mít v levém dolním rohu tam jak je ikona ICQ atd.(u hodin) červený čtvereček a v něm jakoby belsk kliknete na to lavím tlačítkem a tam budou dva řádky 1.Umnot all drives tak na tu neklikáte ale kliknete na ten řádek co je pod tím: Device 0: [ J:] No Media
7)Otevře se vám okno a tam vyhledáte ten soubor jak sem vám ho popisoval v kroku 5.Dvakrát kliknete a instalace by měla začít. (kdyby ne tak otevřete tento počítač a tam by měl být disk J nebo nějaký jiný a tam by měla být ikona dané hry na to kliknete a instalace by ,měla začít.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one